Bičių pienelis gerina smegenų darbą

Spausdinti

Tas vertingas preparatas padeda įveikti nemigą ir depresiją.

Ypač vertingas stiprinamųjų savybių turintis bičių produktas yra pienelis. Jame esančios dalelytės angliavandeniai, organinės rūgštys, vitaminai, kalio karbonatas, kalcis, magnis, geležis gerina psichinę ir fizinę būklę. Gerokai suaktyvina smegenų darbą, gebėjimą susikoncentruoti, gerina atmintį. Be to, bičių pienelis padeda įveikti depresiją ir nemigą. Teigiamos įtakos turi gydant širdies ligas ir kraujotakos sutrikimus, reguliuoja medžiagų apytakos procesus, mažina cholesterolio kiekį. Turi priešbakterinių ir priešvirusinių savybių. Taip pat vartojamas kosmetikoje, nes išlygina ir drėkina odą, ją natūraliu būdu atnaujina.

Profilaktiškai bičių pienelį patartina vartoti mažiausiai du kartus per metus. Šio produkto galima nusipirkti vaistažolių parduotuvėse ir vaistinėse, o taip pat bičių produktų parduotuvėse.

 


Naudingi produktai

APILAKAS MDF APILACUM

Atsakomybės apribojimas. Interneto svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir neatstoja gydytojo, arba kito specialisto konsultacijos, todėl jos negalima naudoti diagnozuojant, arba gydant ligą.