Dantys

Kaip natūraliai išbalinti dantis?

Spausdinti

Daugelio žmonių dantų emalis pageltęs nuo apnašų. Spalva paprastai pakinta nuo rūkymo ir kavos. Norint, kad dantys ir vėl būtų balti, aišku, galima kreiptis į stomatologą.

Add a comment Add a comment

Skaityti daugiau: Kaip natūraliai išbalinti dantis?

Dantenų uždegimas

Spausdinti

Dažniausios dantenų uždegimo priežastys – tai higienos stoka, dantų akmenys arba blogas gydymas, kai apsinuogina skausmingi dantų kakleliai, ir dantys gali iškristi.

Add a comment Add a comment

Skaityti daugiau: Dantenų uždegimas

Kai skauda dantį

Spausdinti

Jeigu kenčiame įkyrų danties skausmą, galime sau kiek padėti, prisiminę gydomąsias miško gebenės savybes. Šį augalą galima išsikasti bet kuriuo metų laiku. Gebenės šaknį išverdame minkštame vandenyje. Kai skauda dantį, reikia tuo virintu ir kiek ataušintu nuoviru paskalauti burną.

Add a comment Add a comment

Kaip prižiūrėti ypač jautrius dantis

Spausdinti

Klausimas: “Pastaruoju metu, kai geriu ką nors karšto ar valgau ledus, man skauda dantys. Jokių neužgydytų dantų nėra. Vartoju gerą pastą. Kodėl mano dantys tokie jautrūs?”

Add a comment Add a comment

Skaityti daugiau: Kaip prižiūrėti ypač jautrius dantis

Atsakomybės apribojimas. Interneto svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir neatstoja gydytojo, arba kito specialisto konsultacijos, todėl jos negalima naudoti diagnozuojant, arba gydant ligą.