Stipresni nagai

Spausdinti

Nagai gali lūžinėti ir dėl vitaminų stokos.

Dažniausiai nagai lūžinėja dėl vitaminų stokos (ypač A, C, D ir F bei B grupės), geležies, fosforo, kalcio stokos. Juos gadina ir blogos kokybės lakai, lako valikliai, kurių sudėtyje yra acetono, įvairių detergentų, taip pat ir nemokšiškas odelės aplink nagą pašalinimas. Štai keli geri patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti silpnus ar sugadintus nagus.

Nors kartą per savaitę palepinkite juos gaivinamąja vonele. Įmerkite pirštus į šilto aliejaus dubenėlį. Po 15 minučių juos nusausinkite rankšluosčiu ir nagus gaubiančią odelę įtrinkite citrinos rūgštimi. Po vonelės kelias minutes nagus masažuokite nelabai kietu šepetuku.

Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į nagų pagrindą, nes nuo jo priklauso tinkamas nagų augimas.

Tokios vonelės ir masažai nagams sugrąžina blizgesį ir šviežią rausvą spalvą. Labai pagerina kraujotaką, dėl to nagai geriau auga ir nelūžinėja.

Parduotuvėse nagų priežiūrai galima nusipirkti įvairių kremų, želė bei aliejų, kurių sudėtyje yra nagų pagrindą stiprinančių regeneruojančių medžiagų. Jie padeda išvengti nagų plokštelių skilinėjimo. Šios nagus stiprinančios priemonės dažnai būna panašios į bespalvę emalę, kuria padengiame nagą prieš lakuodamos.

 


Naudingi produktai

DERMO PROTECT

ALAUS MIELIŲ DRIBSNIAI

VAISTINĖS AGURKLĖS ALIEJUS

Atsakomybės apribojimas. Interneto svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir neatstoja gydytojo, arba kito specialisto konsultacijos, todėl jos negalima naudoti diagnozuojant, arba gydant ligą.