Kodėl man svaigsta galva?

Spausdinti

“Mano žmonai jau kurį laiką svaigsta galva, ji taip pat dažnai praranda pusiausvyrą. Gydytojas poliklinikoje jai išrašė kažkokių tablečių, bet jos visai nepadeda”.

Galva gali svaigti nuo kai kurių neurologinių ar laringologinių ligų, pvz., ausies nervo uždegimo. Negalima ignoruoti ir su akių ligomis susijusių priežasčių” akies obuolio veiklos sutrikimų, netinkamai parinktų akinių. Priežastis gali būti ir kitos ligos: per didelis ar per mažas kraujospūdis, sutrikusi kraujotaka smegenyse, kaklo slankstelių kaulū struktūros pakitimai, mažakraujystė. Norėdama sužinoti tikrąją priežastį, dėl kurios svaigsta galva, jūsų žmona turi būti ištirta specialistų: okulisto, laringologo, vidaus ligų gydytojo ir neurologo. Būtini ir tyrimai – širdies, kraujo, šlapimo ir kaklo slankstelių rentgenas.

Atsakomybės apribojimas. Interneto svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir neatstoja gydytojo, arba kito specialisto konsultacijos, todėl jos negalima naudoti diagnozuojant, arba gydant ligą.