Gintaro privalumai

Spausdinti

"Daug kartų girdėjau, kad gintaras turi gydomųjų savybių. Ar tai tiesa?"

Gintaras jau prieš tūkstantmečius buvo vertinamas ne tik kaip taurus akmuo, bet dažniausiai dėl savo gydomųjų savybių. Dabartinė medicina tai patvirtina. Gintaru gydomos kai kurios ligos.

Gintaras yra destiliuojamas ir iš jo gaunamas aliejus, naudojamas įtrynimams skausmui malšinti.

Gerai gydo peršalimus, gripą, bronchų uždegimus. Geras vaistas nuo gripo - kas rytą puodelis arbatos su trim lašais puikaus gintaro užpilo. Pajusime palengvėjimą, jei gintaro gabalais patrinsime krūtinę ir nugarą.

Gydant galvos skausmus padeda masažas su užpilu arba su neapdirbtu akmeniu. Vaistinėse galima nusipirkti gintaro tepalo. Šis tepalas sušildo ir tinka gydyti gripą, peršalimus, sąnarių skausmus.

Užpilo galime pasigaminti ir patys : mažus, neapdirbtus, nuplautus gintaro gabalus (apie 50 g) sudedame į butelį ir užpilame 3/4 litro spirito. Dešimt dienų pastovėjęs užpilas pasidarys aukso spalvos. Gintarėlius galima panaudoti dar kartą, bet prieš tai reikia susmulkinti mažesniais gabalėliais.

 


Naudingi produktai

GINTARINĖ (AMBER) VILCACORA MAITINAMASIS REGENERUOJANTIS KREMAS

 

Atsakomybės apribojimas. Interneto svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir neatstoja gydytojo, arba kito specialisto konsultacijos, todėl jos negalima naudoti diagnozuojant, arba gydant ligą.