Plaukai - sveikatos rodiklis

Spausdinti

Remiantis plauko tyrimų rezultatais galima daug sužinoti apie mūsų organizmo būklę. Tokio tipo tyrimus pravartu atlikti menopauzės laikotarpiu.

Plauko analizė - tai patikrinimas, kokių mikro- ir makroelementų yra jo sudėtyje ir ar nėra jame toksinių elementų.

Aplinkos užteršimas, netinkama mityba ir stresas gali sudaryti sąlygas mūsų organizme atsirasti per dideliam kiekiui nuodingųjų metalų, tokių kaip švinas, gyvsidabris, kadmis, arsenas ir aliuminis. Antra vertus, jame sumažėja vadinamųjų biometalų (ypač magnio), kurie reguliuoja visų svarbesniųjų gyvybinių procesų eigą.

Yra keli svarbūs mūsų gyvenimo laikotarpiai, kai turime profilaktiškai išsitirti plaukus. Jei nutarėte susilaukti kūdikio, tuos tyrimus turi atlikti ne tik motina, bet ir tėvas. Pakankamas mikro- ir makroelementų kiekis abiejų tėvų organizme sudarys sąlygas ir patvirtins tikimybę, kad nėštumas bus be komplikacijų, o vaikas gims stiprus ir atsparus ligoms. Jeigu tyrimai parodys, kad vieno iš tėvų organizmui trūksta kokio nors labai svarbaus elemento, galima nesunkiai jo gauti.

Jei organizme yra per daug toksinių elementų, būtina išvalyti visą organizmą.

Plaukus išsitirti reikėtų ir tada, kai nuolat jaučiate nerimą. Nustatyta, kad dešimties minučių streso būsena sunaikina visą per dieną susikaupusį magnį. Šio elemento trūkumas gali sukelti infarktą arba insultą.

Menopauzės metu plaukų tyrimai padės pasirinkti tinkamą mitybą ir gyvenimo būdą. Taip pat atkreips dėmesį į galimas šiame amžiaus tarpsnyje ligas. Tiriami plaukai neturi būti dažyti bei sušukuoti cheminiu būdu.

 


Naudingi produktai

ANTYTOX PROGRAM

SPIRULINA

A-Z NONI TAHITAN

Atsakomybės apribojimas. Interneto svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir neatstoja gydytojo, arba kito specialisto konsultacijos, todėl jos negalima naudoti diagnozuojant, arba gydant ligą.